OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: +420 777 910 813 | info@zuliao.cz

Zuliao

Čínská reflexní masáž nohou dle dr. Wang Fuyina

Napravující a uvolňující techniky ozdravné masáže nohou

Tato masážní sestava se používá na začátku masáže (levá končetina) a v polovině masáže (pravá končetiny). Jedná se o sled přípravných technik, které končetinu uvolní a prohřejí. Teprve po této úvodní sekvenci se přechází k masáži jednotlivých reflexních okrsků. Úvodní postup se provádí za účelem zvýšení efektu účinku masáže jednotlivých reflexních zón. 

Úvodní masážní sestava na levé končetině

Tato masážní sestava se provádí na samém začátku celkové masáže. Po provedení sledu technik přecházíme k masáži plosky na levé končetině.

Úvodní masážní sestava na pravé končetině

Tato masážní sestava se provádí v polovině celkové masáže po ukončení masáže všech regionů levé končetiny. Po provedení sledu technik přecházíme k masáži plosky na pravé končetině.


Videa jsou doprovodným výukovým materiálem ke knize dr. Wang Fuyina a dr. Wang Yana s názvem Masáže nohou pro zdraví - čínská ozdravná metoda pěstování života vydané nakladatelství TCM Consulting and Publishing.

Videa byla zpracována školou Andao Institute. 


Veškerá práva jsou na tyto materiály jsou vyhrazena. Jakékoliv šíření, kopírování, zpeněžování či jiné nakládání s částmi či celými video materiály není povoleno s vyjímkou písemného souhlasu školy Andao Institute.

© Copyright - Andao Institute 2021