Kontaktujte nás: +420 777 910 813 | info@zuliao.cz

Zuliao

Čínská reflexní masáž nohou dle dr. Wang Fuyina

Lektoři

Lektoři školy Andao Institute

Wang Yan, Kolářová Klára, Václav Lukeš, Wang Fuyin

Otevřenost, sdílení, moudrost generací našich předků, soulad s přírodou a jejími rytmy, návrat k přirozenosti je odkazem dr. Wanga.

Všichni naši lektoři jsou následovníci dr. Wang Fuyina. Byli vyškoleni přímo dr. Wangem a obdrželi požehnání šiřít povědomí o reflexních masáží nohou zuliao dál mezi širokou veřejnost.

Lektoři jsou vzděláni v čínské medicíně v různých oborech a mají za sebou i několikaletou terapeutickou praxi. V naší škole se snažíme navazovat na způsob výuky dr. Wanga. Otevřenost, sdílení informací, nácvik praktických dovedností, přehledné materiály a jasná struktura učiva jsou pro nás důležitá hesla.

Škola Andao Institute a její lektoři dále spolupracují s 1. školou tradiční čínské medicíny v Praze, jejíž kořeny sahají do roku 1990. Zde naši lektoři působí v řadách lektorského sboru.

  • Václav Lukeš

    Osobní žák dr. Wang Fuyina, praktik čínské medicíny, lektor a učitel čínských léčebných masáží zuliao a tuina.  Zakladatel školy Andao Institute. Lektor na 1. škole tradiční čínské medicíny a ve škole Andao Institute.

    “Studium čínské medicíny člověka změní a dá mu nový pohled na život. Čínská medicína není jen sbírání informací, ale také cesta sebekultivace. Cvičení qigong a praktikování doteku skrze čínské masáže považuji za podstatnou částí tohoto umění.“

  • Klára Kolářová

    Studentka dr. Wang Fuyina, praktička čínské medicíny, lektorka a učitelka čínských léčebných masáží zuliao a tuina na škole Andao Insitute.  

    “Mikrosystémy lidského těla mě nepřestávají fascinovat svojí jednoduchostí, logičností a účinkem. Reflexní zóny, ať už se nacházejí na chodidle, na dlani, uchu a dalších místech na těle jsou rozloženy na základě podobnosti a není těžké se je naučit. Tyto techniky jsou vhodné pro laiky, maminky a každého, kdo má zájem dozvědět se něco více o samoléčivých schopnostech těla“