Kontaktujte nás: +420 777 910 813 | info@zuliao.cz

Zuliao

Čínská reflexní masáž nohou dle dr. Wang Fuyina

Klára Kolářová

narozena 1981

Začátky

Pochází z umělecké rodiny a od raného dětství se věnovala hlavně hudbě. Vystudovala gymnázium a následně Hudební fakultu AMU obor hudební produkce. Pracovala jako manažerka své vlastní hudební agentury a zároveň v Českém rozhlase až do svých 28 let. Kromě hudby a umění ji od dětství přitahovaly východní kultury, ať už se jednalo o filozofii, medicínu nebo bojová umění. Touha poznat východní tradice více do hloubky ji přivedlo k buddhismu a meditaci. Později, na 1. škole tradiční čínské medicíny, díky setkání s Vlastimilem Kroupou a dalšími přáteli, se stal jejím velkým koníčkem qigong a taijiquan.

Klarka_01.jpg

Klarka_02.jpg

Studia alternativní medicíny

Celostnímu přístupu k člověku a jeho zdraví se začala intenzivněji věnovat od roku 2012, kdy absolvovala řadu kurzů, např. školu reflexní terapie u manželů Patakyových, kurzy sujok (- korejský reflexní systém) u MUDr. Alberta Uzmara (Moskva), kurzy detoxikační medicíny MUDr. Jonáše a 1. školu tradiční čínské medicíny v Praze, kde se věnovala 3 roky studiu masáží tuina u lektorů Václava Lukeše, dr. Wang Fuyina a dr. Wang Yana, ale i ostatním metodám TČM.

Spoluzakladatelka školy Andao Institute

V roce 2017 spolu s Václavem Lukešem, Vlastimilem Kroupou a Petrem Gažákem založila školu Andao Institute zaměřenou na výuku čínských masáží tuina, dětských čínských masáží – xiao´ er tuina, reflexních masáží – zuliao a dalších disciplín v rámci metod pěstování života yangshengfa. Zde působí jako lektorka metod zuliao a čínských masáží tuina. Jako terapeutka pracuje na klinice tradiční čínské medicíny Klinika Pivoňka na Praze 7 a nyní nově také v Krásné Lípě ve Šluknovském výběžku.

IMG-20190524-WA0013.jpg